Wynajem autokaru na wycieczkę szkolną

autokar na wycieczki szkolneWycieczka szkolna? Wyjazd do kina? Górski rajd? Zapewnienie transportu autokarowego dzieciom i młodzieży to niezwykle odpowiedzialne zadanie, które wymaga odpowiedniej floty i kadry. Marka Translud działa na rynku usług transportowych nieprzerwanie od 20 lat. Naszym Klientom oferujemy wynajem autokaru na wycieczkę szkolną wraz z profesjonalną obsługą. Zapewniamy autokar na wycieczki jedno- i kilkudniowe z możliwością korzystania z pojazdu na miejscu. Autokar na wycieczkę to także pomoc w zapewnieniu profesjonalnego transportu dzieci i młodzieży na terenie miasta Warszawa – do kina, teatru, muzeum oraz dowolnej innej destynacji. Obsługujemy transport do wybranego miejsca oraz transport powroty do szkoły lub innego wskazanego przez klienta miejsca zbiórki. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy pojazdy mogące obsłużyć grupy 28, 29 i 50-cioosobowe.

Dlaczego warto wybrać nasz autokar na wycieczki szkolne?

Jako profesjonaliści na rynku usług transportu osobowego od lat współpracujemy z przedszkolami, szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi z terenu miasta Warszawa. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczne i wygodne autokary na wycieczki szkolne z obsługą doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych kierowców. Wszystkie nasze autokary są regularnie poddawane przeglądom technicznym oraz serwisowym, co stanowi gwarancję ich bezpieczeństwa i niezawodności w każdych warunkach. Nasz Zespół składa się z doświadczonych kierowców wyróżniających się bardzo dobrymi umiejętnościami oraz przyjaznym podejściem do Małych pasażerów. Dzięki temu nawet najdalsza podróż przebiega w przyjemnej atmosferze i nie jest męcząca.

Wynajem autokaru na wycieczkę – zakres usług

Bardzo dobrze znamy rynek przewozów autokarowych. Wiemy jak różne bywają potrzeby klientów i potrafimy się do nich dopasować. Jesteśmy elastyczni, co przekłada się na szeroką i zróżnicowaną ofertę, w ramach której zapewniamy wynajem autokaru na każdy wyjazd. Obsługujemy m.in.:

  • jednodniowe wycieczki szkolne na terenie całego kraju,
  • kilkudniowe wycieczki szkolne na terenie kraju i zagranicą,
  • kilkugodzinne wycieczki w obrębie miasta Warszawa,
  • wyjazdy na obozy sportowe,
  • wyjazdy na kolonie szkolne,
  • wyjazdy na zawody sportowe.

Obok tradycyjnych autokarów do Państwa dyspozycji oddajemy również małe autokary dedykowane do obsługi mniejszych grup. Wynajem małych autokarów doskonale wpisuje się w potrzeby szkolnych kół zainteresowań, szkół prywatnych oraz szkolnych drużyn sportowych – wszędzie tam, gdzie trzeba zapewnić bezpieczny i terminowy przewóz niewielkiej grupy dzieci lub młodzieży.

Wszystkie nasze autokary zostały wyposażone w system nagłaśniający, dzięki któremu jeszcze lepiej odpowiadamy na potrzeby wycieczek z przewodnikiem, w ramach których część programu wycieczki realizowana jest w trybie wycieczki objazdowej.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z nowoczesnych i komfortowych autokarów na wycieczki szkolne zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dopasować zakresu usług do Państwa indywidualnych potrzeb.

Top