Nasza oferta

wynajem autokarów – Warszawa i okolice

Przewozy autokarowe to usługa, która pozwala na transport nawet dużej grupy pasażerów do odległego miejsca docelowego, jakim może być ośrodek wczasowy, hotel czy miejsce odbywania się imprezy sportowej. Nasza firma oferuje wynajem autokarów wszystkim zainteresowanym klientom bez względu na cel podróży i wielkość grupy. Obok usług związanych z przewozami autokarowymi oferujemy również wynajem małych autokarów przeznaczonych do obsługi mniejszych grup. Wynajem autokarów to usługa, którą świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicy oferując transport lokalny oraz krajowy. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Jakie przewozy realizujemy?

Firma Translud z siedzibą w mieście Warszawa istnieje na rynku przewozowym już 20 lat, dzięki czemu nie tylko zdobyliśmy doświadczenie w dziedzinie przewozów, ale też systematycznie rozbudowywaliśmy ofertę, która dziś jest bardzo bogata i wszechstronna. Wiele propozycji znalazło się w niej w wyniku potrzeb, jakie zgłaszali sami klienci. Dzięki dużemu zainteresowaniu konkretnych form przewozów na stałe włączyliśmy je do pakietu naszych usług. W wyniku powyższego obecnie oferujemy zarówno przewozy autokarowe, jak i wynajem autokarów, w tym wynajem małych autokarów. Wynajem małych autokarów to stosunkowo nowa usługa w naszej ofercie, dzięki której możemy jeszcze lepiej odpowiadać na specyficzne potrzeby grup o zróżnicowanej liczebności, także tych mniejszych.

Warszawa i okolice to nie jedyny obszar naszego działania.  Większość przewozów docelowych lub kilkudniowych wycieczek wiąże się z możliwością udostępnienia pojazdu także w miejscu pobytu, np. na potrzeby zwiedzania. Wynajem autokarów – dużych i małych – oferujemy w takich przypadkach wraz z kompleksową obsługą wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców. Naszą ofertę wyróżnia profesjonalizm oraz atrakcyjny cennik.

Oferujemy wynajem autokarów z kierowcą na następujące przewozy:

  • wycieczki rozmaitych grup wiekowych w Polsce i poza granicami,
  • przewozy pracownicze na konferencje i imprezy wyjazdowe z możliwością oddelegowania busa do dyspozycji na czas pobytu,
  • przewozy pracownicze na stałych liniach,
  • przewozy dzieci i młodzieży na kolonie, obozy, zielone szkoły, wycieczki jedno i kilkudniowe,
  • dowóz grup kibiców na mecze i inne wydarzenia sportowe,
  • przewozy pielgrzymkowe,
  • przewozy na potrzeby prywatne i instytucjonalne – na uroczystości rodzinne, komunie, wesela, koncerty, eventy, pikniki rodzinne itp.
  • przewozy grup zorganizowanych w drodze z lotniska i na lotnisko.

Oferując wynajem autokarów w Warszawie, cena oraz inne szczegóły zlecenia ustalane są indywidualnie. Staramy się zaproponować warunki współpracy tak, aby były korzystne dla obu stron i stanowiły wstęp do nawiązania długotrwałych relacji.

Wynajem autokarów – Nasz tabor i kierowcy

Nasza firma kieruje się profesjonalnym podejściem do realizowanych usług, dlatego oferując wynajem autokarów zapewniamy Ci nowoczesną flotę złożoną z autokarów marki Mercedes Benz przystosowanych do przewożenia grup 28, 29 i 50-cioosobowych, równolegle oferujemy wynajem małych autokarów dla mniejszych grup. Wszystkie nasze pojazdy są systematycznie poddawane kontroli technicznej minimalizując ryzyko awarii podczas przewozów, a także wszelkich wynikających z nich utrudnień i niedogodności. Wnętrza wyposażone zostały w fotele Ambiente oraz LuxLine, dzięki którym podróżowanie nawet na długich trasach jest komfortowe. Autokary posiadają też takie udogodnienia, jak sprzęt nagłaśniający, klimatyzacja czy ogrzewanie. To wszystko sprawia, że wynajem autokarów Translud odpowiada na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, sprawdzonych kierowców, którzy wyróżniają się nie tylko życzliwym podejściem do pasażerów, kulturą osobistą i wysokimi kwalifikacjami, ale również kreatywnością, rozwiązując z sukcesem każdy niespodziewany problem. Jeżeli chodzi o wynajem autokarów w Warszawie, cennik uwzględnia również pomoc w opracowaniu najkorzystniejszej trasy przejazdu. Taka usługa jest przydatna w przypadku przewozu osób na dalsze odległości, z zachowaniem jak najkrótszego czasu podróży.

Translud świadczy wynajem autokarów w zgodzie z ustawą o transporcie drogowym, a nasze umiejętności potwierdzają stosowne certyfikaty. Decydując się na wynajem autokarów w Warszawie, ceny oraz profesjonalizm naszych pracowników z pewnością Cię nie zawiodą.

Zadzwoń do naszej siedziby w mieście Warszawa i skorzystaj z bogatej oferty przewozów autokarowych. Zapraszamy do współpracy! Czeka na Państwa najwyższa jakość usług i bezkonkurencyjny cennik.

Top