Wynajem autokaru na wesele

autokar na weseleWesele to jedna z najpiękniejszych uroczystości w naszym życiu. Jeśli chcesz, by było niezapomniane, musisz zadbać o każdy szczegół. Jednym z istotnych elementów jest autokar na wesele – dowiezie Twoich gości zarówno z miejsca zaślubin na salę weselną, jak i pomoże im dotrzeć do miejsca noclegu po zakończonej uroczystości. Z Translud, wynajem autobusu na wesele nie jest nawet najmniejszym problemem. Warszawa czy okolice – dotrzemy na miejsce i zapewnimy Ci kompleksową obsługę w rozsądnej cenie. Skontaktuj się już dzisiaj!

Wynajem autokaru na ślub

Podczas gdy większość firm świadczących usługi transportowe koncentruje się na transporcie gości weselnych z miejsca uroczystości na salę weselną my idziemy o krok dalej, oferując wynajem autokaru na ślub. Wynajem autokaru na ślub to unikalna usługa, dzięki której zadbasz o transport swoich gości na każdym etapie uroczystości – od dojazdu do miejsca zaślubin, przez przewóz gości na salę weselną, aż po bezpieczną podróż do domu.

Obsługujemy w tym zakresie zarówno imprezy jednodniowe, jak i uroczystości dwudniowe. Te organizowane na terenie miasta Warszawa, jak i te mające miejsce w okolicy. Każdorazowo zapewniamy terminowy i rzetelny serwis, oddając do dyspozycji naszych Klientów komfortowe autokary kierowane przez doświadczonych kierowców wyróżniających się wysoką kulturą osobistą i nienaganną prezencją. Klientów zainteresowanych wynajmem autokaru na ślub lub wesele zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Autokar na ślub, autokar na wesele… jesteśmy do Twojej dyspozycji

Translud, z uwagi na ponad 20 – letnie doświadczenie w branży transportu pasażerskiego i bogaty tabor pojazdów, jest się w stanie podjąć każdego zadania, gdy chodzi o wycieczki, wesela oraz inne eventy związane z przewozem osób.

Gdy chodzi o wynajem autokarów na wesele, warto zdecydować się właśnie na skorzystanie z usług naszej firmy. Dlaczego? Atutów, którymi możemy się poszczycić jest wiele:

  • bogata flota pojazdów – niezależnie od tego, czy interesuje Cię autokar na wycieczkę, który pomieści ok. 50 osób, czy też mały autokar, np. na 28 osób, mamy w swojej ofercie auto o odpowiednich parametrach. Nie musisz więc, z jednej strony, przepłacać za zbyt duży pojazd, z drugiej zaś – obawiać się, że dla Twoich gości zabraknie miejsca,
  • doświadczeni kierowcy – wyróżnia ich wysoka kultura osobista i pełen profesjonalizm. Z nimi, Twoi goście dotrą zawsze na czas we właściwe miejsce, a ich podróż będzie bezpieczna i pod każdym względem komfortowa,
  • szeroki zakres współpracy – niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem autobusu na wesele wyłącznie w celu dowiezienia gości na salę weselną, czy pełna obsługa aż do czasu, gdy ostatni gość opuści zabawę, po poprawinach – jesteśmy do Twojej dyspozycji i dostosujemy nasze usługi do tego, czego naprawdę potrzebujesz,
  • najwyższy standard obsługi  – dla nas wynajem autokaru na wycieczkę jest równie ważny jak wynajem autokaru na wesele. Każdego Klienta traktujemy z taką samą uwagą, oferując mu najwyższy standard obsługi tak, by mógł bez wahania zarekomendować współpracę z nami,
  • uczciwe ceny – wyceny dokonujemy zawsze indywidualnie, troszcząc się o to, by cena jak najlepiej wyważała między ceną a jakością.

Interesuje Cię wynajem autokarów na ślub lub wesele? Zgłoś się do nas: napisz e-mail, zadzwoń lub odwiedź nasza siedzibę, a uzyskasz wszystkie niezbędne Ci informacje.

Zapraszamy do współpracy!

Top