Tylko sprawdzeni i doświadczeni kierowcy.
Gwarantujemy.

Rozwój

W ciągu wielu lat działalności systematycznie rozbudowywaliśmy ofertę, która dziś jest bardzo bogata i wszechstronna. Wiele propozycji znalazło się w niej w wyniku potrzeb, jakie zgłaszali sami klienci. Dzięki dużemu zainteresowaniu konkretnych form przewozów na stałe włączyliśmy je do pakietu naszych usług; mowa tu o przewozach osób m.in. na wycieczki w tym wycieczki szkolne (autokary z pasami bezpieczeństwa), pielgrzymki, transfery lotniskowe, eventy, pikniki, uroczystości rodzinne itd, itp.

Bezpieczna flota

Zapewniamy Klientom nowoczesną flotę złożoną w większości z autokarów marki Mercedes Benz przystosowanych do przewożenia grup 28, 29, 30, 50 i 56-cioosobowych.

Wszystkie nasze pojazdy są systematycznie poddawane kontroli technicznej minimalizując ryzyko awarii podczas przewozów. Wnętrza wyposażone zostały w fotele Ambiente oraz LuxLine, dzięki którym podróżowanie nawet na długich trasach jest komfortowe. Autokary posiadają też takie udogodnienia, jak sprzęt nagłaśniający, klimatyzacja czy ogrzewanie, barek, toaleta.

Top